Pris av noe i forhold til kg pris Skriv et svar


Dette spørsmålet er en metode for identifisering og hindring av automatiserte innsendinger.
Smil
:D :) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode er
[img] er
[flash] er AV
[url] er
Smil er
Emne
   

Utvid visningen Emne: Pris av noe i forhold til kg pris

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Aleks855 » 07/06-2018 19:09

Bare til info, så har du ikke postet en oppgave. Bare en setning.

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Frazy » 07/06-2018 18:13

Bare glem det, fant det ut.

Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Frazy » 07/06-2018 18:11

Har glemt hvordan man løser sånne typer oppgaver og har tentamen i morgen.

Kim kjøper 1,693 kg skinkestek til 89,90 kr per kg.

Topp