En genser i din nærbutikk koster 180 kroner. Den samme t-skjorten selges også på et senter som ligger 5km unna, hvor den koster 140 kroner. Vil det lønne seg å kjøre til senteret for å kjøpe genseren der?
Har forsøkt å løse oppgaven slik :;
1. Vi lager en mental modell av problemet
2. Vi ...
Search found 1 match
- 18/05-2023 13:55
- Forum: Videregående skole: VG1, VG2 og VG3
- Topic: Modelleringsprosessen
- Replies: 1
- Views: 1978