Hei!
Her er oppgaven:
1 kg kjøttdeig koster 74,30 kr. Hvor mye skal en kunde betale for 0,657 kg? Skriv opp regnestykket. Skal vi gange eller dele
Jeg vet jeg må finne ut hvor mye det koster for 0,001 kg, men hvis jeg deler 1000 på 74,30 så får jeg dette til svar: 13 ...
Search found 4 matches
- 03/03-2005 21:28
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Topic: En rask oppgave jeg er litt usikker på. Dette må inn imorgen
- Replies: 3
- Views: 2222
- 23/01-2005 22:00
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Topic: Skryt til matematikk.no
- Replies: 7
- Views: 3975
- 23/01-2005 20:24
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Topic: For ikke til denne ligningen
- Replies: 6
- Views: 4153
Takk!
Tusen takk! 

- 23/01-2005 20:11
- Forum: Ungdomsskolen og grunnskolen
- Topic: For ikke til denne ligningen
- Replies: 6
- Views: 4153
reg
Sånn, har registrert
Dette er den beste side ever ass!
Forresten, lurte på om du ikke kunne hjelpe meg med en ting...
Klarer ikke å huske hvordan det var man regner ulikhetene, klarte heller ikke å finne det på noen av "Klassetrinn".
Her er oppgaven:

Dette er den beste side ever ass!

Forresten, lurte på om du ikke kunne hjelpe meg med en ting...
Klarer ikke å huske hvordan det var man regner ulikhetene, klarte heller ikke å finne det på noen av "Klassetrinn".
Her er oppgaven:
Code: Select all
x + 29 < 71