Side 1 av 1

Pris av noe i forhold til kg pris

InnleggSkrevet: 07/06-2018 18:11
Frazy
Har glemt hvordan man løser sånne typer oppgaver og har tentamen i morgen.

Kim kjøper 1,693 kg skinkestek til 89,90 kr per kg.

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

InnleggSkrevet: 07/06-2018 18:13
Frazy
Bare glem det, fant det ut.

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

InnleggSkrevet: 07/06-2018 19:09
Aleks855
Bare til info, så har du ikke postet en oppgave. Bare en setning.