Pliiiis svar!

Her kan du stille spørsmål om oppgaver i matematikk på ungdomsskole og barneskole nivå. Alle som føler at de kan bidra er velkommen til å svare.

Pliiiis svar!

Innlegg viceri » 04/05-2019 16:26

jeg prøver å øve på tentamen som vi har på torsdag, men skjønner ikke hvordan jeg skal gjøre denne oppgaven. :?

1 kg bananer koster 25,60 kr hva koster 1,314 kg bananer da?


Vis med utregning :mrgreen: Kan noen svare FORT. Har ikke tid til øve mer enn i dag!
viceri offline

Re: Pliiiis svar!

Innlegg Aleks855 » 04/05-2019 16:32

$25.60 \cdot 1.314$
Bilde
Aleks855 offline
Rasch
Rasch
Innlegg: 5691
Registrert: 19/03-2011 15:19
Bosted: Trondheim

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 7 gjester