1908
Posted: 19/05-2005 14:10
hei! jeg lurte på om noen har gjort den eksamensoppg. fra 1908? kan dere skrive hele regnestykket!?!
på forhond takk!
på forhond takk!

Tusen takk! det var de samme svarende som jeg fikk!Gjesten wrote:Gidder ikke å skrive hele reknestykket her, men håper svarene kan hjelpe deg;D
1. Varene koster 73.82kr
2. Salgsprisen vert 8.94kr når han vil tjene 12%
3.a) Spannet kan romme 36 liter
b) Melken koster 5.76kr
Håper desse svarene er riktige, noen får rette dem om jeg har gjort feil! hehe...