matematikk.net • Se emne - Pris av noe i forhold til kg pris

Pris av noe i forhold til kg pris

Her kan du stille spørsmål om oppgaver i matematikk på ungdomsskole og barneskole nivå. Alle som føler at de kan bidra er velkommen til å svare.

Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Frazy » 07/06-2018 18:11

Har glemt hvordan man løser sånne typer oppgaver og har tentamen i morgen.

Kim kjøper 1,693 kg skinkestek til 89,90 kr per kg.
Frazy offline

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Frazy » 07/06-2018 18:13

Bare glem det, fant det ut.
Frazy offline

Re: Pris av noe i forhold til kg pris

Innlegg Aleks855 » 07/06-2018 19:09

Bare til info, så har du ikke postet en oppgave. Bare en setning.
Bilde
Aleks855 offline
Rasch
Rasch
Innlegg: 5344
Registrert: 19/03-2011 15:19
Bosted: Trondheim

Hvem er i forumet

Brukere som leser i dette forumet: Ingen registrerte brukere og 12 gjester