- feil.png (19 KiB) Viewed 2480 times
GeoGebra
Moderators: Aleks855, Gustav, Nebuchadnezzar, Janhaa, DennisChristensen, Emilga
Hei. Jeg får noen ganger opp "eq1" når jeg skriver en funksjon eller når jeg skriver x= i GeoGebra. Skal det se sånn ut? Jeg får også noen ganger opp en hyperbel i tillegg i stedet for en rett linje. Hva gjør jeg feil?
Last edited by kmatte on 21/05-2020 16:54, edited 1 time in total.
-
- Abel
- Posts: 637
- Joined: 11/11-2019 18:23
Hei,kmatte wrote:Hei. Jeg får noen ganger opp "eq1" når jeg skriver en funksjon eller når jeg skriver x= i GeoGebra. Noen ganger får jeg i tillegg opp en hyperbel i stedet for en rett linje. Hva gjør jeg feil?
Helt riktig å skrive inn x=500, og da få opp eq1: x=500
Hvordan du kan få opp hyperbel vet jeg ikke.....
Takk. Det er litt lenge siden jeg har brukt geogebra.Kristian Saug wrote:Hei,kmatte wrote:Hei. Jeg får noen ganger opp "eq1" når jeg skriver en funksjon eller når jeg skriver x= i GeoGebra. Noen ganger får jeg i tillegg opp en hyperbel i stedet for en rett linje. Hva gjør jeg feil?
Helt riktig å skrive inn x=500, og da få opp eq1: x=500
Hvordan du kan få opp hyperbel vet jeg ikke.....