på forhond takk!

Moderators: Vektormannen, espen180, Aleks855, Solar Plexsus, Gustav, Nebuchadnezzar, Janhaa
Tusen takk! det var de samme svarende som jeg fikk!Gjesten wrote:Gidder ikke å skrive hele reknestykket her, men håper svarene kan hjelpe deg;D
1. Varene koster 73.82kr
2. Salgsprisen vert 8.94kr når han vil tjene 12%
3.a) Spannet kan romme 36 liter
b) Melken koster 5.76kr
Håper desse svarene er riktige, noen får rette dem om jeg har gjort feil! hehe...